Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Konferencja Google I/O Extended po raz trzeci w Zielonej Górze. Transmisja na UZ.

12 maja 2017 r.

 

848x565_io_2017.png

Google I/O, największa i najważniejsza konferencja Google, co roku skupia setki tysięcy widzów na całym świecie. To interaktywne doświadczenie będzie można przeżyć także w Zielonej Górze. Na transmisję zapraszają m.in. Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz firma Cinkciarz.pl.


Konferencja Google w tym roku odbędzie się 17-19 maja w Shoreline Amphitheatre w Mountain View w Kalifornii. Aby dostać się na spotkanie na żywo, trzeba mieć dużo szczęścia i spory budżet. Co ciekawe, biletu nie można tak po prostu kupić. Najpierw należy wziąć udział w losowaniu. Przy odrobinie szczęścia można wygrać przywilej zakupu wejściówki, której cena sięga 900 dol.


Istnieje jednak prostszy i tańszy sposób, by zapewnić sobie udział w wydarzeniu oraz możliwość dzielenia się wrażeniami z osobami, z którymi łączą nas wspólne pasje. Setki tysięcy osób bierze udział w organizowanych na całym świecie transmisjach. Już po raz trzeci na wspólne oglądanie bezpośredniej relacji z konferencji można wybrać się także do Zielonej Góry, jednego z siedmiu miast w Polsce udostępniającego taką możliwość. Przekaz organizują: Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego, firma Cinkciarz.pl, GDG (Google Developer Groups) Zielona Góra oraz Geek Club Zielona Góra.


Dlaczego warto wziąć udział w I/O Extended 2017? - Wszyscy zainteresowani będą mieli szansę wspólnie obejrzeć najciekawsze prezentacje, wymienić się doświadczeniami i zintegrować ze społecznością skupioną wokół najnowszych technologii. Chcemy scalać kreatywnych pasjonatów rozwiązań IT oraz wspólnie poznawać najnowsze technologie z dziedziny Web, Mobile, VR, AI czy IoT - mówi Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl. Spółka także w ub. r. była współorganizatorem wydarzenia. Wtedy udział w nim wzięło ok. 200 osób.


Podczas transmisji w sali Uniwersytetu Zielonogórskiego dla widzów nie zabraknie napojów, przekąsek, konkursów z nagrodami.

Udział w wydarzeniu należy zgłosić na stronie
https://www.meetup.com/pl-PL/Geek-Club-Zielona-Gora/events/239435676/Szczegóły wydarzenia:

Gdzie: Uniwersytet Zielonogórski, sala H044, budynek A-10, ul. Prof. Z. Szafrana 4, Zielona Góra

Kiedy: środa, 17 maja 2017, godz. 18.00 - 23.00.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT