Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Konferencja Google I/O Extended 2016 na Wydziale Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki UZ

13 maja 2016 r.

 

google_IO_program.jpg

 

Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego wspólnie z Geek Club Zielona Góra oraz firmą Cinkciarz.pl zapraszają do udziału w najważniejszej corocznej konferencji Google I/O Extended 2016. 

 


Organizatorzy transmisji w Zielonej Górze zapraszają na pierwszy dzień konferencji, w środę 18 maja br. Wspólne oglądanie wydarzenia potrwa od godz. 18.00 do 23.00. Prezentacja odbędzie się w sali H044 w budynku A-10, Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Prof. Z. Szafrana 4 (Kampus A).

 

Program wydarzenia:

18:00 - 18:45 - Rozmowy, napoje, przekąski

18:45 - 21:15 - Główna prezentacja

21:15 - 22:00 - Przerwa na pizzę i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

22:00 - 23:00 - Nowości dla systemu Android

 

Google I/O to największa konferencja organizowana przez giganta z Mountain View. W tym roku odbędzie się 18-20 maja w Shoreline Amphitheatre w Mountain View, Kalifornia. Aby uczestniczyć w niej na miejscu, trzeba wziąć udział w losowaniu biletów. Jeśli mamy szczęście i zostaniemy wytypowani, musimy zapłacić za wejściówkę 900 dol. Nawet wymieniając walutę w Cinkciarz.pl jest to spora kwota. Na wyjazd do Kalifornii decydują się jednak tysiące osób. W tym roku organizatorzy zapewnią miejsce dla ponad 22 tys. widzów. Jeszcze więcej pasjonatów IT będzie śledzić relację na żywo w internecie. Wielu z nich na spotkaniach “live-streaming”, organizowanych we wszystkich największych miastach świata.

 

Dlaczego warto to wydarzenie obejrzeć wspólnie? - To doskonała okazja do wymiany doświadczeń. Stwarzamy niepowtarzalną szansę na spotkanie osób z branży i nawiązanie nowych kontaktów. W towarzystwie ludzi, którzy podzielają nasze zamiłowanie do technologicznych nowinek, będzie można na bieżąco dzielić się pierwszymi spostrzeżeniami na temat zapowiedzianych przez Google nowości - mówi Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

 

Wydarzenie to stanowi idealną okazję do poznania najnowszych trendów w informatyce i biznesie elektronicznym. - To również możliwość zdobycia informacji na temat tego jaki wpływ będą one miały na nasze codzienne życie zawodowe i prywatne w najbliższych latach - wyjaśnia Marcin Mrugalski, Prodziekan ds. Rozwoju Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki UZ.

 

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT