Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Krawędź postępu technologicznego, osiągnięcia w dziedzinie obserwacji Ziemi - seminarium

6 marca 2020 r.

 

KOMUNIKAT

 

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia koronawirusem SARS-CoV-2 zdrowia publicznego o znaczeniu międzynarodowym oraz z punktu widzenia zagrożenia epidemiologicznego, na podstawie komunikatu nr 1 -3/2020 Zespołu Antykryzysowego Uniwersytetu Zielonogórskiego z dnia 09.3.2020 i 10.3.2020 informujemy o odwołaniu zaplanowanego na dzień 23.3.2020 seminarium pt. Krawędź postępu technologicznego, osiągnięcia w dziedzinie obserwacji Ziemi.

 

 

grafika _budynek WBAIS.jpg

Fot. Mamert Janion

JM Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego, prof. dr hab. inż. Tadeusz Kuczyński, zaprasza na seminarium  rozpoczynające cykl spotkań związanych z realizacją projektu pt. „Regionalny węzeł infrastruktury informacji przestrzennej województwa lubuskiego jako narzędzie monitorowania zmian w zagospodarowaniu przestrzennym województwa wraz z e-usługami (RWIIP_WL)”, którego liderem jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, a partnerami - gminy i powiaty województwa. Odbędzie się ono w poniedziałek, 23 marca br., w godz. 8.30 – 14.30 w sali 213 bud. A8, Uniwersytetu Zielonogórskiego, Wydział Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska, ul. prof. Z. Szafrana 1 w Zielonej Górze. Udział w seminarium jest bezpłatny.


Seminarium będzie poświęcone wymianie doświadczeń i rozpowszechnianiu wiedzy dotyczącej dobrych praktyk, jak i najnowszych zastosowań technologicznych wspierających budowę regionalnych infrastruktur danych przestrzennych.


Część I seminarium ma na celu omówienie rozwiązań umożliwiających uruchomienie monitoringu zmian zagospodarowania przestrzeni. Część II - poświęcona jest problematyce związanej z samym projektem RWIIP_WL.


W celu usprawnienia procesu rejestracyjnego należy wypełnić  ankietę, która dostępna jest pod adresem: https://arcg.is/LTzXu . Rejestracja trwa do poniedziałku,  16.03.2020 r. włącznie. Przyjęcie zgłoszenia potwierdzone zostanie drogą mailową na adres podany przez zgłaszającego chęć udziału w seminarium.


W razie problemów ze zgłoszeniem należy kontaktować się z dr hab. inż. Anną Bazan-Krzywoszańską, prof. UZ , e-mail: a.bazan@aiu.uz.zgora.pl .


Poniżej publikujemy program seminarium.
 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT