Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Kurs samoobrony dla kobiet.

samoobrona pion.jpg

12 grudnia 2016 r.

 

 

„Samoobrona Kobiet” to projekt bezpłatnych szkoleń, które odbywają w 30 polskich miastach. Najlepsi wojskowi instruktorzy uczą Polki, jak doskonalić umiejętności i techniki samoobrony, po to, aby w razie niespodziewanego ataku potrafiły się obronić.

 


Celem projektu „Samoobrona Kobiet” jest nauka podstawowych technik samoobrony, zajęcia z walki wręcz oraz w bliskim kontakcie, a także doskonalenie opanowanych chwytów i obezwładnień z zakresu samoobrony.

 


Spotkania organizowane są od listopada 2016 do czerwca 2017, z reguły w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Do tego celu wytypowano jednostki wojskowe stacjonujące w następujących miastach i miejscowościach: Białystok, Bielsko-Biała, Brzeg, Bydgoszcz, Gdynia, Giżycko, Gliwice, Hrubieszów, Kielce, Kraków, Koszalin, Lidzbark Warmiński, Łask, Międzyrzecz, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Słupsk, Sulechów, Szczecin, Świętoszów, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Ustka, Warszawa, Wrocław, Zakopane, Zamość i Zegrze.

 


Panie zainteresowane szkoleniem powinny spełniać następujące wymagania: wiek powyżej 18 lat, deklarowany dobry stan zdrowia, obywatelstwo polskie oraz chęć zdobywania nowych umiejętności.

 


Kolejne szkolenia będą odbywały się w 2017 r. w dniach: 14.01.; 4.02.; 4.03.; 1. 04.; 6.05.; 3.06.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia znajdują się na stronie: http://www.mon.gov.pl/samoobrona-kobiet .

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT