Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

lAbiRynT 2018

Labirynt.jpg

19 października 2018 r.

 


Dzisiaj, to jest w piątek 19 października br. kwadrans po  15.00 w sali kinowej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK odbyła się inauguracja Festiwalu lAbiRynT (http://www.labirynt.slubice.eu/), który potrwa do niedzieli, 21 października br. To już 27 edycja Festiwalu, w którym swoje prace przedstawiają artyści prezentujący różne dyscypliny sztuki z Polski, Niemiec i Czech. Festiwal odbywa się po obu stronach Odry, a twórcy wędrują odwiedzając kolejne wystawy. Rozpoczyna się w Słubicach, potem artyści przenoszą się do Doliny Uradu. Kolejnym ich przystankiem jest Frankfurt nad Odrą, po czym wracają do Słubic (vide program Festiwalu: http://www.labirynt.slubice.eu/program.html) .

 


Głównym tematem tegorocznego Festiwalu jest nadmiar. O idei Festiwalu można przeczytać na stronie: http://www.labirynt.slubice.eu/idea.html .

 


Wśród artystów zaproszonych do udziału w Festiwalu znajduje się Izabela Sak z wystawą zatytułowaną „Wartość” ( http://www.labirynt.slubice.eu/wartosc.html ).

 

 

Izabela Sak, tegoroczna absolwentka studiów I stopnia w Instytucie Sztuk Wizualnych na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego, kontynuuje naukę malarstwa na uzupełniających studiach magisterskich na naszej uczelni. W styczniu br. z rąk prorektora ds. studenckich UZ prof. Wojciecha Strzyżewskiego odebrała stypendium ministra nauki i szkolnictwa wyższego za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2017/2018.

 


Poniżej prezentujemy prace Izabeli Sak z wystawy „Wartość”. Fot. Izabela Sak.

 

Bez daty waznosci IS.jpg Natłok IS.jpg Wymiana1 IS.jpg Metka5 IS.jpg Metka4 IS.jpg
Bez daty ważności. Natłok. Wymiana. Bez daty ważności-metka. Natłok-metka.
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT