Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Laureaci I edycji „małych grantów” finansowanych z Funduszu Naukowo-Badawczego Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą UZ

 

 

16 października 2017 r.

 

 

 

NCN.jpeg

5 października br. wyłoniono laureatów I edycji „małych grantów” finansowanych z Funduszu Naukowo-Badawczego Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Zielonogórskiego.


Miło nam poinformować, że w gronie osób zakwalifikowanych do przyznania środków finansowych, w ramach procedury małograntowej, znalazła się prof. Lilianna Kiejzik z Instytutu Filozofii Wydziału Humanistycznego oraz dwie doktorantki z Zakładu Inżynierii Biomedycznej Wydziału Mechanicznego: mgr inż. Ewa Paradowska oraz mgr inż. Marta Nycz.


Dotacje, w wysokości 10.000 złotych, zostały przyznane dla każdego z laureatów „małych grantów”.


Podstawą zgłoszeń dot. „małych grantów” jest złożony uprzednio wniosek projektowy w ramach konkursów finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki (NCN), który to wniosek nie uzyskał dofinansowania NCN, ale otrzymał pozytywną formalną ocenę zespołu ekspertów NCN.
W I edycji „małych grantów” Komisja ds. Nauki w Pionie Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą UZ rozpatrywała zgłoszenia dotyczące wniosków projektowych złożonych w ramach konkursów Opus 12 i Preludium 12.


Laureatom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do  udziału w kolejnych edycjach „małych grantów”.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT