Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Letnia Szkoła Tutoringu

17.06.2014 r.

Tutoring.jpg

 

W  lipcu we Wrocławiu i Krakowie odbędzie się Letnia Szkoła Tutoringu. Dedykowana jest tym wszystkim, którzy chcą wykorzystać czas wakacyjny na własny rozwój, doskonalenie swoich kompetencji.


Terminy zjazdów: Wrocław, Kraków: 14 - 17 lipca br. oraz 21 - 24 lipca br.


I Ogólnopolski Kongres Tutoringu, który odbył się w maju tego roku, pokazał, że tutoring i edukacja spersonalizowana są realną szansą na nową jakość w edukacji i zmianę dotychczasowych metod pracy na uniwersytecie. Na kongresie pojawiło się prawie 200 entuzjastów tutoringu z całej Polski - liderów edukacyjnych i akademików - którzy czują potrzebę zmiany dotychczasowych metod działania. 

Tutoring to nowatorska metoda rozwoju studenta, której wartość doceniło już ponad 400 absolwentów Szkoły Tutorów z terenu całej Polski. Inspirująca wiedza na temat rozwoju i osiągania celów, skuteczne narzędzia do pracy ze studentem, trenerzy i wykładowcy z doświadczeniem edukacyjnym wiodących uczelni (m.in. Oksford, Stanford), pozytywna atmosfera – to wszystko sprawia, że w badaniach satysfakcji uczestników 100 % z nich wyraża zadowolenie z udziału w Szkole Tutorów Akademickich.

Opinie i rekomendacje uczestników pięciu poprzednich edycji Programu w kilku miastach w Polsce dostępne na stronie::

Zgłoszenia do udziału w Letniej Szkole Tutoringu przyjmowane są do 30 czerwca 2014 r., ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc – już dziś zapraszamy do aplikowania.

Udział w Letniej Szkole Tutoringu umożliwia otrzymanie Certyfikatu Tutora I stopnia.

 

Natomiast jesienią rozpocznie się VI edycja Szkoły Tutorów Akademickich w kilku miastach w Polsce. Dla osób, które prześlą wcześniej zgłoszenie przygotowano atrakcyjne zniżki. Szczegóły na stronie::

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT