Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Lubuskie Igrzyska studentów AZS w siatkówce plażowej

9 czerwca 2020 r.

lis-azs.png

W poniedziałek, 29 czerwca na terenie VI Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze (ul. św. Cyryla i Metodego 9) odbędą się Lubuskie Igrzyska studentów AZS w siatkówce plażowej. Początek o godzinie 12.00. Żeńskie i męskie reprezentacje zawalczą o prawo gry w Akademickich Mistrzostwach Polski.


Uczestnicy nie wnoszą żadnych opłat. Reprezentacje, które zajmą miejsca 1-3 otrzymają okolicznościowe statuetki i nagrody. Organizator zapewnia wszystkim uczestnikom posiłek oraz wodę.


Turniej jest wojewódzką kwalifikacją do Akademickich Mistrzostw Polski.


W Akademickich Mistrzostwach Polski 2019/2020 mogą uczestniczyć członkowie AZS bez względu na inną przynależność klubową, zgłoszeni przez Klub AZS działający na uczelni którą reprezentują, w tym:

a) studenci do ukończenia 28. roku życia (osoby urodzone po 30.09.1991 r.),

b) uczestnicy studiów doktoranckich (bez ograniczenia wieku),

c) etatowi pracownicy uczelni - absolwenci szkół wyższych posiadający co najmniej tytuł zawodowy magistra - zatrudnieni na podstawie mianowania lub umowy o pracę (w wymiarze co najmniej 1/2 etatu), minimum 3 miesiące wcześniej niż termin rozgrywania Mistrzostw,

d) absolwenci, którzy zakończyli studia w roku akademickim 2019/2020 - do końca tego roku akademickiego (dotyczy absolwentów, których ostatni semestr nauki rozpoczął się w roku akademickim 2019/2020).


W Akademickich Mistrzostwach Polski nie mogą uczestniczyć tzw. wolni słuchacze oraz uczestnicy studiów podyplomowych.


Na zgłoszenia do turnieju organizatorzy czekają do czwartku, 25.06.2020 r. pod adresem mailowym zielonagora@azs.pl. W wiadomości prosimy podać imiona i nazwiska zawodników oraz reprezentowaną uczelnię.


Zadanie jest współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.
 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT