Mała pożyczka rozwojowa dla firm w fazie start –up i spin-off z województwa lubuskiego

19 marca 2019 r.
 

Agencja Rozwoju Regionalnego "AGROREG" S.A. informuje, iż rozpoczęła nabór wniosków do Instrumentu Finansowego Mała Pożyczka Rozwojowa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020. 12 mln zł przeznaczone na dofinansowanie dla przedsiębiorstw będących w fazie start-up oraz spin-off.


 

Pożyczki przeznaczone są na finansowanie przedsięwzięć, realizowanych na obszarze województwa lubuskiego, mających na celu rozwój bądź wzmocnienie potencjału gospodarczego mikro i małych przedsiębiorstw, zwiększenie lub umocnienie ich pozycji na rynku lub podniesienie ich konkurencyjności.


Przeznaczone są one w szczególności dla przedsiębiorstw będących w fazie start-up oraz spin-off a także tych, które zamierzają zwiększyć liczbę miejsc pracy, m.in. poprzez inwestycje związane z:

–       wdrażaniem nowych rozwiązań produkcyjnych i technologicznych;

–      wprowadzaniem nowych i ulepszonych produktów i usług;

–      zakupem maszyn, sprzętu produkcyjnego, w tym umożliwiających wdrażanie innowacji;

–      finansowaniem rozszerzenia i dywersyfikacji ich działalności;

–      finansowaniem podstawowej działalności przedsiębiorstwa lub realizacji nowych projektów (zgodnie z wytycznymi KE w tym zakresie). 


Wnioskodawca może złożyć wniosek o pożyczkę w punkcie informacyjnym, który znajduje się w Parku Naukowo – Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego sp. z o.o. Nowy Kisielin – ul. A. Syrkiewicza 6, 66-002 Zielona Góra bądź za pośrednictwem strony internetowej.  Złożenie i ocena wniosku są bezpłatne.


Szczegóły na stronie: http://www.pozyczki-lubuskie.pl


 

plakat_lubuskie.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT