Mecz, na który wszyscy czekali! W sobotę lubuskie derby piłki ręcznej.

21 listopada 2019 r.

 

plakat2019_reczna.png

Minęło kilka dobrych dni, a wciąż da się odczuć piekielne emocje po sobotnim meczu szczypiornistów z UKS Anilana Łódź. To była walka o zwycięstwo do ostatniej sekundy spotkania. Przyszedł czas stawić czoła liderowi tabeli.

Już w najbliższą sobotę, 23 listopada, w hali przy Szafrana zostaną rozegrane lubuskie derby. PKM Zachód AZS UZ zmierzy się z KS Stal Gorzów. Ekipa z północnej stolicy województwa ma na swoim koncie 6 zwycięskich spotkań i 18 punktów co daje 1. miejsce w ligowym rankingu. Akademicy w ostatnim meczu, po wygranej jedną bramka zdobyli trzy punkty i po czterech triumfach nadal zajmują siódme miejsce w tabeli.


Derby mają swoją otoczkę. Jako zawodnicy się szanujemy, nie chcemy robić sobie krzywdy. Chcemy zrobić fajne widowisko... Lubimy dreszczowce i mam nadzieję, że uda Nam się zwyciężyć. W tej lidze każdy może wygrać z każdym - mówi obrotowy akademików - Adam Szarłowicz.


Dwa lata temu w Winnym Grodzie w podstawowym czasie gry padł rezultat remisowy 24:24. Dopiero w rzutach karnych zwyciężyli gorzowianie, wywożąc z Zielonej Góry dwa oczka. Nadchodzącego spotkania z pewnością nie możemy zaliczyć do tych łatwych, a zawodnicy obu drużyn pokażą prawdziwą walkę i zapewnią ogrom emocji wszystkim obecnym kibicom!PKM Zachód AZS UZ - KS Stal Gorzów
sobota, 23.11.2019r. - godzina 19:00
hala UZ, ul. Prof. Szafrana 6

Bilety:
ulgowe: 5,00 zł (uczniowie, studenci, renciści i emeryci po okazaniu legitymacji)
normalne: 10,00 zł (pozostałe osoby)

Wejściówki można zakupić w kasie 45 minut przed rozpoczęciem spotkania. Ilość miejsc ograniczona.

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT