Dwa projekty z UZ walczą o nagrodę w III edycji Laurów Uniwersyteckich

 

21 listopada 2018 r.

 

46169321_2353346318023615_1813732459666210816_o.jpg


Zapraszamy do głosowania na reprezentantów Uniwersytetu Zielonogórskiego w III edycji Laurów Uniwersyteckich.

W kategorii Uniwersytecki Projekt Naukowy zgłoszony został  przez Koło Naukowe Medycyny Kosmicznej działające na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu wraz z Organizacją SimLE wspólny projekt misji stratosferycznych "ANTARES"

oraz

w kategorii Uniwersytecki Projekt Sportowy: Międzynarodowe Akademickie Mistrzostwa w Płukaniu Złota organizowane przez Zielonogórskie Akademickie Bractwo Kopaczy Aurum "ZABKA".

Gratulujemy!

 


CZYM SĄ LAURY UNIWERSYTECKIE?

Jest to inicjatywa mająca na celu przyznanie nagród dla studentów i środowisk akademickich skupionych wokół uniwersytetów klasycznych w Polsce. Ideą Laurów Uniwersyteckich jest wskazywanie inicjatyw, osób i organizacji, które wspierają działalność studentów. Studia to niepowtarzalny czas kształtowania swojej tożsamości i zdobywania wielu kompetencji. Niezwykle istotne jest to, aby młodzi ludzie podczas studiów znaleźli miejsca i osoby, które chętnie służą im pomocą oraz korzystali z możliwości uczestnictwa w inicjatywach odbywających się na ich uczelniach.
 

KATEGORIE NAGRÓD:

  • Uniwersytecki Projekt Naukowy
  • Mentor Studentów
  • Uniwersytet Perspektyw
  • Uniwersytecki Projekt Sportowy
  • Uniwersytecki Projekt Kulturalny
  • Uniwersytecki Projekt Dydaktyczny

 

Głosowanie internetowe trwa do  25 listopada br. 2018 do godz. 12.00 na stronie::Gala Finałowa, podczas której wręczone zostaną statuetki  oraz wystąpi zespół Kwiat Jabłoni, odbędzie się 30 listopada 2018 r. w Auli Dużej Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.


 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT