Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Międzynarodowe szkolenie metodyczne z udziałem studentów UZ i nie tylko

19 stycznia 2023 r.

 

Szkolenie z j. angielskiego.jpeg

Uczestnicy szkolenia; fot. organizatora

Dr Urszula Majdańska-Wachowicz z Instytut Neofilologii Uniwersytetu Zielonogórskiego  przeprowadziła międzynarodowe szkolenie metodyczne dla nauczycieli języka angielskiego, które zorganizowało Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Poland. Spotkanie online nosiło tytuł „Sugar, honey, honey” i miało formę dwugodzinnej lekcji otwartej.


Miło nam poinformować, że w lekcji aktywnie uczestniczyli studenci I roku filologii angielskiej Julia Hekkert i Filip Janion, którym towarzyszyli  studenci I roku Collegium Medicum Anna Walczak i Borys Sikorski. W lekcji brali także udział uczniowie ILO im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie: Julia Brade, Julia Dyba, Emilia Nyczko, Nadia Dąbrowska i Franciszek Szejmo. Zajęcia obserwowało ponad 60 nauczycieli języka angielskiego z różnych krajów. Uczniowie i studenci nie speszyli się tak liczną widownią i pracowali z wielkim zaangażowaniem. Szkolenie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności.

Wielkie podziękowania dla Pani Joanny Leszkiewicz i Pani Agnieszki Mirowskiej (IATEFL POLAND REGION WROCŁAW and TEACHER TRAINING SIG) za zaproszenie i zorganizowanie spotkania, dla wszystkich uczniów i studentów za wspaniałą pracę na lekcji oraz nauczycieli za zainteresowanie i  udział w szkoleniu dr U. Majdańskiej-Wachowicz.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT