Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Nabór do programu wymiany osobowej studentów, doktorantów i naukowców w ramach współpracy bilateralnej na rok akademicki 2022/23

7 października 2021 r.

nawa.jpg

NAWA zaprasza studentów, doktorantów i nauczycieli akademickich z polskich uczelni do składania wniosków do programu wymiany osobowej studentów i naukowców – OFERTA WYJAZDOWA. 

 

W ramach programu wymiany osobowej studentów, doktorantów i naukowców realizowana jest wymiana akademicka w ramach umów bilateralnych i współpracy dwustronnej z m.in. następującymi krajami: Bułgaria, Chiny, Czechy, Egipt, Grecja, Japonia, Kazachstan, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Węgry, Wietnam. Zachęcamy do korzystania z krótszych lub dłuższych wyjazdów w zależności od zapisów w umowie. Celem programu jest nawiązanie i pogłębienie współpracy akademickiej, odbycie studiów częściowych czy nauka języka. Warto zapoznać się ze szczegółami, znajdującymi się w zakładkach poszczególnych krajów.Szczegóły oferty dla naukowców dostępne są pod adresem:  https://nawa.gov.pl/wspolpraca-i-wymiana-miedzynarodowa/program-wymiany-osobowej-studentow-i-naukowcow-w-ramach-wspolpracy-bilateralnej/edycja-2021/naukowcy-2021 .

 

Szczegóły oferty dla studentów dostępne są pod adresem:  https://nawa.gov.pl/wspolpraca-i-wymiana-miedzynarodowa/program-wymiany-osobowej-studentow-i-naukowcow-w-ramach-wspolpracy-bilateralnej/edycja-2021/studenci-2021 .

 

Nabór wniosków (wyłącznie drogą elektroniczną) trwa do 20 grudnia 2021 r., godz. 15:00 czasu polskiego.Ogłoszenie o naborze znajduje się pod adresem: https://nawa.gov.pl/images/users/629/Wymiana-osobowa-2021/Ogloszenie-oferta-wyjazdowa-2021.pdf .

 

Regulamin naboru znajduje się pod adresem:  https://nawa.gov.pl/images/users/629/Wymiana-osobowa-2021/Regulamin-Programow-NAWA-dla-osob-fizycznych.pdf

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT