A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Nasi siatkarze zawalczą o piąte zwycięstwo z rzędu!

24 października 2019 r.

Siatkarska ekipa z Grodu Bachusa przed szansą na piąte zwycięstwo z rzędu! W sobotę, 26 października biało-zieloni zagrają z MKS Aqua Zdrój Wałbrzych.

Akademicy rozegrali w tym sezonie już cztery spotkania. Najdłuższy pojedynek trwał 106 minut i zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 3:1. W pozostałych trzech meczach tablica wskazywała rezultat 3:0 na korzyść zielonogórzan. Komplet punktów na koncie i strata zaledwie jednego seta sprawia, że AZS dumnie widnieje na górze tabeli. Drugie miejsce należy do nowosolan, a trzecie dla Olavii Oława.

W sobotę podopiecznych Wiktora Zasowskiego i Roberta Sokala czeka kolejny sprawdzian. Do Zielonej Góry przyjedzie szósta siła ligi. Reprezentacja Wałbrzycha rozegrała jak dotąd trzy spotkania, przegrywając 2:3 z Astrą Nowa Sól i WKS Sobieskim Żagań oraz odnosząc triumf nad drużyną z Sycowa.

To dopiero początek. Musimy podejść do każdego spotkanie w pełni zmobilizowani. Nikogo nie będziemy lekceważyć, chcemy grać na 120 procent naszych możliwości" - mówi zawodnik Mikołaj Głowacki.

Zadanie jest współfinansowane ze środków budżetowych miasta Zielona Góra.