Otwarcie nowoczesnego Laboratorium Systemów Multimedialnych na UZ

8 czerwca 2015 r.

 

 

Dziś (8 czerwca br.) na Wydziale Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego odbędzie się uroczyste otwarcie nowoczesnego Laboratorium Systemów Multimedialnych, którego wyposażenie ufundował zielonogórski gigant zaawansowanych technologii – firma ADB.


Uroczystość związana jest z jubileuszem firmy, która 20 lat temu powstała na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od tego też czasu ściśle współpracuje z uczelnią w zakresie praktycznych szkoleń studentów z Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji. Współpraca ta zapewnia praktyczny poziom wiedzy i umiejętności absolwentów Wydziału oraz daje im szanse rozwoju u jednego z twórców najnowocześniejszych technologii multimedialnych.

 

Program uroczystości:
 

11.00 -  Rozpoczęcie spotkania, przywitanie gości przez władze Uczelni i Wydziału

11.05 -  Wystąpienie wiceprezesa zarządu ADB i Dyrektora HR Adama Biniszkiewicza

11.20 -  Wystąpienie prorektora ds. rozwoju dr. hab. inż. Andrzeja Pieczyńskiego, prof. UZ

11.30 - Wystąpienie dziekana Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji, dr. hab. inż. Andrzeja Obuchowicza, prof. UZ

11.40 - Uroczyste otwarcie Laboratorium Systemów Multimedialnych

11.45-13.00 - Prezentacja technologii i sprzętu wykorzystywanego w Laboratorium Systemów Multimedialnych

 

Uroczyste otwarcie laboratorium rozpocznie się o godz. o godz. 11.00 w sali 502 w siedzibie Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. prof. Z. Szafrana 2.

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT