Poznaliśmy zwyciężczynię XI edycja konkursu – Akcja ewaluacja – Oceń Belfra na UZ

17 kwietnia 2019 r.

 

_DSC9131.jpg

fot. M. Janion - na zdjęciu od lewej: prof. Wojciech Strzyżewski - prorektor ds. studenckich, prof. Magdalena Graczyk - prorektor ds. jakości kształcenia, Albert Żydziak - przedstawiciel Parlamentu Studenckiego UZ, Adrianna Stępniak - zwyciężczyni konkursu oraz dr Paweł Szudra - Pełnomocnik Rektora ds. Ewaluacji jakości kształcenia

Na Uniwersytecie Zielonogórskim zakończyła się XI edycja konkursu„Akcja ewaluacja – Oceń Belfra”. Dziś w Rektoracie przy ul. Licealnej 9 odbyło się uroczyste wręczenie nagrody głównej. Zwycięzcą tegorocznej edycji jest p. Adrianna Stępniak – studentka Wydziału Pedagogiki, Psychologii i Socjologii UZ, która odebrała gratulacje oraz nagrody z rąk: prof. Magdaleny Graczyk - prorektor ds. jakości kształcenia,  prof. Wojciecha Strzyżewskiego - prorektora ds. studenckich, dra Pawła Szudry - Pełnomocnika Rektora ds. Ewaluacji jakości kształcenia oraz Alberta Żydziaka – przedstawiciela Parlamentu Studenckiego UZ. W tegorocznej edycji oceniono łącznie 1090 osób -  nauczycieli akademickich i inne osoby prowadzące zajęcia dydaktyczne. Do przeprowadzenia oceny wykorzystano 1246 tokenów.

 

 

 

W tym roku, już po raz czwarty, studenci biorący udział w ankiecie, brali jednocześnie udział w konkursie. Uczestnicy konkursu walczyli jednocześnie o nagrodę dla siebie oraz wszystkich studentów na macierzystym wydziale.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

W konkursie wydziałowym zwyciężyły:


- Grupa I – Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii;

- Grupa II – Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu;

- Grupa III – Wydział Humanistyczny;

- Grupa IV – Wydział Fizyki i Astronomii.

 

Godziny wolne od zajęć dydaktycznych, zostaną zrealizowane w dniu 6 maja 2019 r.


Kolejna edycja konkursu odbędzie się w przyszłym, roku akademickim. Zachęcamy do aktywnego udziału w konkursie. W finale XI edycji zgłosiła się jedna, z trzynastu wylosowanych osób. Przypominamy, że w każdej edycji losujemy trzy zwycięskie tokeny i dziesięć kolejnych, które umieszczamy na tzw. liście rezerwowej. Podstawę do potwierdzenia uczestnictwa w konkursie, stanowi okazanie numeru dostępu do systemu ankietowego tzw. tokenu. Przypominamy, że udział w ankietyzacji jest anonimowy.
 

 

 

_DSC9124.jpg _DSC9120.jpg
_DSC9117.jpg _DSC9125.jpg

fot. Mamert Janion

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT