Rekrutacja na UZ przedłużona do 31 października br.

21 maja 2020 r.

 

Rekrutacja_slider_UZ_calynapis.jpg

 

 

 

 

Na wczorajszym posiedzeniu (on-line) Senat Uniwersytetu Zielonogórskiego przyjął uchwałę o przedłużeniu procesu rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 do 31 października 2020 r. 

Ta decyzja daje szansę na podjęcie studiów osobom, którym na maturze powinie się noga w pierwszym terminie i otrzymają świadectwo po egzaminie poprawkowym dopiero 30 września. Pozwoli to również  studentom studiów I stopnia (licencjackim i inżynierskim), którym koronawirus uniemożliwił ukończenie studiów w terminie na zrekrutowanie się na studia II stopnia (magisterskie). Dotyczy to przede wszystkim studentów, którzy nie mogli w terminie zrealizować zajęć praktycznych, a tym samym obronić pracy dyplomowej.  

 

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej rekrutacji: wykaz wymaganych dokumentów, terminy ich dostarczenia, limity przyjęć i szczegółowy kalendarz rekrutacji, zostaną ogłoszone do 30 czerwca 2020 r.Rejestracja elektroniczna kandydatów rozpoczyna się 1 czerwca 2020 r.

 


Więcej informacji o ofercie Uniwersytetu Zielonogórskiego dla kandydatów na studia na stronie: http://rekrutacja.uz.zgora.pl/

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT