Ruszyła kolejna edycja Monitorowania Karier Zawodowych Absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego

 

 

16 kwietnia 2019 r.

BK UZ-kwadrat.png

 

 

Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego rozpoczyna kolejną edycję Monitorowania Karier Zawodowych Absolwentów naszej uczelni.

|Absolwenci z roku 2015 znajdą w swoich skrzynkach pocztowych e-mail z linkiem do ankiety oraz prośbą o jej wypełnienie. Zajmie to mniej niż 15 minut. Celem badania jest zebranie danych oraz opinii na temat kompetencji absolwenta UZ. Pamiętajcie, że opinia każdej osoby, biorącej udział w badaniu, jest dla nas bardzo ważna! Ankieta jest całkowicie poufna, a jej wyniki zostaną wykorzystywane tylko do opracowań zbiorowych.

 

Ankiety wypełnione na różnych etapach kariery zawodowej pomogą nam bliżej poznać i lepiej zrozumieć związki zachodzące między treściami programów kształcenia, procesem studiowania, efektami kształcenia oraz przebiegiem i rezultatami karier zawodowych absolwentów UZ. Ich wyniki stanowić będą dla nas cenne źródło wniosków prowadzących do  oceny dydaktyki i warunków studiowania. Zebrane informacje posłużą jako materiał źródłowy przydatny w pracach zespołów zajmujących się planowaniem strategicznym oraz doskonaleniem programów studiów na naszym uniwersytecie. Ponadto wykorzystywane będą również na potrzeby rankingów, krajowych i międzynarodowych, co – potencjalnie – może przyczynić się do podniesienia prestiżu UZ, utrwalenia pozycji na rynku edukacyjnym w Polsce i Europie oraz podniesienia wartości dyplomu naszych absolwentów.

 

Wszystkim, którzy wypełnili już ankiety serdecznie dziękujemy.

Na stronie: www.bk.uz.zgora.pl znajdują się raporty z poprzednich edycji badania.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT