Ruszyła kolejna edycja programu studenckich Ambasadorów Karier UE

31 stycznia 2019 r.

 

eu careers 2.png

Ruszyła kolejna edycja programu studenckich Ambasadorów Karier UE, których obowiązkiem będzie aktywne promowanie w roku akademickim 2019/2020 możliwości pracy w instytucjach UE, udzielanie informacji zainteresowanym studentom oraz absolwentom, organizowanie spotkań z urzędnikami UE, współpraca z MSZ, Przedstawicielstwem KE w Warszawie oraz organizacjami i samorządami studenckimi.


Wspólnie z resortem dyplomacji  oraz siecią Regionalnych Ośrodków Debaty Międzynarodowej „Ambasadorowie Karier UE” będą organizować spotkania i wykłady otwarte o promocji zatrudnienia.


„Ambasadorką Kariery UE” w Polsce była studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego - Aleksandra Wieczorek w roku akademickim 2015/16.


|

Jeśli jesteś studentem i chciałbyś na swojej uczelni promować możliwości pracy w instytucjach UE, weź udział w programie. Zgłoszenia proszę przesłać na adresy e-mail: bk@uz.zgora.pl  do 31 stycznia 2019 r. Więcej informacji o samym programie znajduje się na stronie programu::

 

Wybrani kandydaci wezmą udział w szkoleniu organizowanym przez EPSO: dwie osoby w Brukseli, pozostali „Ambasadorowie Karier UE” -  w MSZ w Warszawie. Szkolenie dla ambasadorów jest bezpłatne. Opiekę nad programem sprawuje Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT