Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Ruszyła rekrutacja ERASMUS+ na rok akademicki 2022/2023

9 maja 2022 r. 

rekrutacja Erasmus grafika.png

Dział Współpracy z Zagranicą UZ informuje, że 2 maja 2022 r. ruszyła rekrutacja na wyjazdy studentów na praktyki i studia w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2022/20223 w semestrze zimowym, letnim oraz na cały rok. 


Są to wyjazdy do krajów programu (KA131) z projektu 2021, a lista partnerskich uczelni znajduje się tutaj: https://www.erasmus.uz.zgora.pl/partnerzy/   .


Zgłoszenia na wyjazdy na studia można już nadsyłać, a terminem granicznym jest 20 maja br.  Natomiast na praktyki oferta obowiązuje do wyczerpania środków finansowych.


UWAGA: W związku z limitami na uczelniach przyjmujących studentów na Erasmusa+ w razie wątpliwości dotyczących dostępności miejsc Dział Współpracy z Zagranicą UZ prosi osoby zainteresowane o kontakt przed wysłaniem aplikacji.Jednocześnie prosi studentów aplikujących o wyjazdy na studia o sprawdzenie terminów rekrutacji na wybranych uczelniach zagranicznych. 


Wszystkie informacje na temat procedury rekrutacji dostępne są na stronie: https://www.erasmus.uz.zgora.pl/rekrutacja-studentow/
 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT