Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Software is COOL już za nami!

7 kwietnia 2022 r.

 

Software_is_COOL_vol.4 kopia.jpg

29 marca firma Digital Technology Poland (DTP) już po raz czwarty zorganizowała spotkanie dla developerów i pasjonatów programowania - Software is COOL. W wydarzeniu, które odbyło się na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego, wzięli udział przedstawiciele władz uczelni, pracownicy DTP i studenci. Ci, którzy nie mogli być w tym dniu na auli uniwersyteckiej osobiście, mieli możliwość śledzenia wydarzenia online.


Software is COOL to dobra okazja dla tych, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i uczyć się od najlepszych. Podczas wiosennego spotkania prelekcje poprowadzili prof. Krzysztof Diks, trener mistrzów świata w programowaniu zespołowym oraz Krzysztof Ciebiera, specjalista w dziedzinie sztucznej inteligencji. Poza sporą dawką wiedzy teoretycznej i praktycznej, na uczestników czekał konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. DTP przewidziało również czas na rozmowy i wymianę doświadczeń przy poczęstunku – networking przy pizzy to już nieodłączny element eventu.


Już myślimy o kolejnej edycji Software is COOL, która odbędzie się w czerwcu. Jestem przekonany, że warto organizować tego typu spotkania. Oddają one ducha naszej firmy, w której chętnie wzajemnie dzielimy się wiedzą. Aby być na bieżąco w branży IT, doskonalimy się cały czas. Musimy nadążać za technologiami, a wręcz wyprzedzać i samemu kreować trendy technologiczne. Jesteśmy specjalistami od innowacji, a to zobowiązuje  – podsumowuje spotkanie Andrzej Szajna, Chief Digital Officer (DTP).


Software is COOL jest jedną z wielu form wspierania rozwoju pracowników DTP i stwarza przestrzeń, w której może spotkać się świat nauki i biznesu. Takie kooperacje stanowią obopólną korzyść. Nauka korzysta z praktycznej wiedzy biznesu, a gospodarka chętnie czerpie z dokonań naukowych. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się już w czerwcu.

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT