Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

„Software is Cool” na Uniwersytecie Zielonogórskim

21 marca 2022 r.

sic_spring-2022-1920x1080-03.png

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Software is Cool” organizowane przez Digital Technology Poland, które odbędzie się we wtorek, 29 marca o godz. 14.00  na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego w bud. A-10,  w auli 044.

 

 

Tematy wykładów czwartego spotkania:

 

Czy komputery zastąpią programistów ?
Polacy i Ukraińcy w światowej informatyce


 

Obowiązuje rejestracja online.
WSTĘP WOLNY 

 

Grudniowe spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a dzięki hybrydowej formule wszyscy chętni mogli wziąć w nim udział. Część uczestników była na spotkaniu na Uniwersytecie Zielonogórskim, a pozostali zainteresowani śledzili spotkanie na żywo na kanale YouTube. Dlatego ponownie organizatorzy zapraszają do udziału w hybrydowej formule Software is COOL.


Po raz kolejny z uczestnikami wykładu spotka się prof. Krzysztof Diks z Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, który tym razem opowie nam o sławnych Polakach i Ukraińcach w światowej informatyce. Po nim z prelekcją wystąpi Krzysztof Ciebiera (DTP), który postara się odpowiedzieć na pytanie: Czy komputery zastąpią programistów?
Przed uczestnikami spora porcja wiedzy teoretycznej i praktycznej dla developerów i wszystkich pasjonatów programowania. Organizatorzy serdecznie zapraszają również studentów, dla których może to być doskonała okazja do porozmawiania i wymiany doświadczeń ze starszymi kolegami.


Poza wykładem na uczestników wydarzenia czeka PIZZA i KONKURS* (tylko dla uczestników na UZ) z atrakcyjnymi nagrodami, w którym do wygrania będzie m.in. hulajnoga elektryczna.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ: https://www.dtpoland.com/software-is-cool-spring-2022/

 


W spotkaniu na Uniwersytecie Zielonogórskim będą mogły wziąć udział tylko osoby: w pełni zaszczepione, „ozdrowieńcy” lub osoby z negatywnym wynikiem testu PCR wykonanym nie później niż 48 godzin przed wydarzeniem. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Przed wejściem wymagane jest okazanie certyfikatu COVID, który będzie skanowany dedykowaną aplikacją. Dla pozostałych przygotowano transmisję online. Link do spotkania będzie udostępniony uczestnikom.

 

 

Patronat:

  • Prezes Digital Technology Poland, dr hab. inż. Janusz Szajna, prof. UZ
  • Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego, prof. dr hab. Wojciech Strzyżewski
  • Dziekan Wydziału Mechanicznego UZ, dr hab. inż. Władysław Papacz, prof. UZ
  • Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego www.bk.uz.zgora.pl | Facebook
  • ZIELONA GÓRA JUG zielona-gora-jug.github.io | Facebook
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT