Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Spółki celowe UZ wśród nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie Lubuski Lider Biznesu

28 września 2021 r.

Liderzy biznesu.jpg

Stoją od lewej: Radosław Grech Centrum Energetyki Odnawialnej, prof. Maria Mrówczyńska, prorektor UZ ds. współpracy z gospodarką, Wojciech Szefner Lubuski Ośrodek Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych sp. z o.o., Wojciech Sołtys – burmistrz Sulechowa, dr inż. Roman Kielec – prezes Zarządu, Park Naukowo-Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego sp. z o.o. Zdjęcie uzyskane dzięki uprzejmości Urzędu Miejskiego w Sulechowie.

Wczoraj, 27 września br. w Sulechowskim Domu Kultury  nastąpiło rozstrzygnięcie XII edycji konkursu Lubuski Lider Biznesu. Jego organizatorem jest Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa, przy współudziale Gazety Lubuskiej. Nagrody przyznawane są w kilku kategoriach. Miło nam poinformować, że wśród laureatów i wyróżnionych znalazły się 3 spółki celowe Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 

W kategorii mikroprzedsiębiorstwa II miejsce zdobył Park Naukowo-Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego sp. z o.o.

 

W kategorii małe przedsiębiorstwa certyfikaty otrzymały: Centrum Energetyki Odnawialnej  sp. z o.o. w Sulechowie oraz Lubuski Ośrodek Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych sp. z o.o. w Kalsku.

 

W gronie firm, które zostały docenione nagrodą w kategorii „Firma przyjazna młodym” wśród małych przedsiębiorstw wygrał Lubuski Ośrodek Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych sp. z o.o. w Kalsku.

 

Serdecznie gratulujemy zdobytych nagród i certyfikatów.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT