Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Sportowcy z KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego zapraszają na świąteczny mecz piłki ręcznej

8 grudnia 2016 r.

 

plakat_reczna1.png

 

Już w najbliższą sobotę, 10 grudnia w hali sportowej Uniwersytetu Zielonogórskiego odbędzie się świąteczny mecz piłki ręcznej. Do Zielonej Góry przyjeżdża wicelider tabeli ŚKPR Świdnica. Oba zespoły jak dotąd nie straciły żadnego punktu, a dzieli ich zaledwie różnica kilku bramek. Jak widać szykuje się świetne widowisko, a to nie wszystko...


Przed rozpoczęciem spotkania odbędzie się tradycyjna zbiórka żywności dla potrzebujących rodzin z naszego miasta. Jak co roku, przyjmujemy paczki z produktami długoterminowymi, zabawkami oraz chemią domową. To czy wesprzecie naszą akcję jednym produktem, czy ogromną paczką zależy już tylko od Was. Każdy, kto weźmie udział w naszej zbiórce otrzyma los, który ma szansę wygrać fantastyczne nagrody w przerwie meczu.

 

 

.

Slajd2.PNG

 

 

Spoglądając na poczynania dwóch ekip, szykuje się wspaniałe widowisko. Mnóstwo potu, zaangażowania, emocji i walki o każdą piłkę - taki scenariusz zapowiadają podopieczni trenera Bronisława Malego. Zdecydowanie będzie to najlepszy pojedynek w sezonie 2016/2017. W szeregach biało-zielonych na szczęście nie widać kontuzji, a skład zasilił powracający Adam Szarłowicz. Zapraszamy więc wszystkich, aby wspomóc Nasz zespół w walce o utrzymanie fotelu lidera.


Po 30 minutach gry nastąpi chwilowe rozluźnienie atmosfery. Wszyscy, którzy podczas prezentacji złapią piłeczkę mają szansę otrzymać zestaw fantastycznych gadżetów. Chwilę później rozpocznie się wyczekiwana przez wszystkich loteria. W tym roku nagrodami głównymi są: Wieża HI-FI oraz kolacja z jednym z zawodników AZS. To oczywiście dopiero początek długiej listy nagród. Ostatnie nagroda zostanie przyznana dopiero po meczu, a powędruje do osoby, która najmocniej będzie kibicować naszym ulubieńcom.


Tak więc, warto pojawić się w hali UZ. W tym spotkaniu nawet prezentacja będzie bardziej uroczysta. Całość imprezy nakręcać będzie DJ Hektor. Do zobaczenia w sobotę!

 

 

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - ŚKPR Świdnica

sobota, 10 grudnia - hala UZ, ul. Prof. Szafrana 6 - godz. 18:45

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT