Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Spotkanie studentów zagranicznych biorących udział w programie wymiany studenckiej Erasmus+

 

4 marca 2020 r.

_DSC3499.JPG

fot. M. Janion, na zdjęciu: studenci biorący udział w programie Erasmus+ i organizatorzy spotkania, pracownicy UZ;

Dziś w Sali Senatu Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyło się spotkanie informacyjne dla studentów zagranicznych, biorących udział w programie wymiany studenckiej Erasmus+.


Swoją przygodę na naszej uczeni rozpoczęło 27 studentów z Europy i krajów pozaunijnych. W tym semestrze gośćmi UZ są studenci z Litwy, Hiszpanii, Turcji, Portugalii, Grecji i Rumunii. Jak co roku w semestrze letnim na Uniwersytecie Zielonogórskim studiują również studenci z takich krajów jak:  Chiny, Wietnam, Gruzja, Czarnogóra, Rosja oraz Bośnia i Hercegowina.


Podczas multimedialnej prezentacji przygotowanej przez Dział Współpracy z Zagranicą, studenci wirtualnie poznali naszą uczelnię oraz zapoznali się z formalnościami, jakich muszą dopełnić podczas pobytu w Zielonej Górze i na Uniwersytecie Zielonogórskim. Była to także doskonała okazja, aby po raz pierwszy skosztowali polskich słodkości i doświadczyli polskiej gościnności.

 

 

_DSC3466.JPG _DSC3471.JPG _DSC3480.JPG
1. fot. Mamert Janion; Sala Senatu UZ, uczestnicy programu Ersamus + oraz Kamila Rabiko z Biura Współpracy z Zagranicą; 2. fot. Mamert Janion; Sala Senatu UZ, Kamila Rabiko z Biura Współpracy z Zagranicą UZ i prof. Giorgi Melikidze - Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą UZ 3. fot. Mamert Janion; Sala Senatu UZ, uczestnicy programu Ersamus +, Kamila Rabiko z Biura Współpracy z Zagranicą
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT