Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Spotkanie z Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Środowiska na Wydziale Zamiejscowym UZ w Sulechowie

 

19 czerwca 2018 r.

20180619_110212.jpg

fot. od lewej: Rafał Misztal zastępca dyrektora Departamentu Geologii i Koncesji Geologicznej w Ministerstwie Środowiska, prof. Mariusz Jędrysek- Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, Władysław Dajczak - Wojewoda Lubuski, prof. Marian Miłek - dziekan Wydziału Zamiejscowego w Sulechowie, prof. Giorgi Melikidze - prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą UZ.

Dzisiaj (19 czerwca) w siedzibie Wydziału Zamiejscowego Uniwersytetu Zielonogórskiego w Sulechowie odbyło się spotkanie z Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Środowiska – Głównym Geologiem Kraju, Pełnomocnikiem Rządu do Spraw Polityki Surowcowej Państwa - prof. Mariuszem Jędryskiem.

Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali m.in. marszałek województwa lubuskiego, przedstawiciele samorządu terytorialnego, administracji zespolonej oraz przedstawiciele organizacji pracodawców.  Głównym tematem spotkania było rozpoznawanie i eksploatacja złóż miedzi w południowej części województwa lubuskiego. Wcześniej prof. Mariusz Jędrysek spotkał się z dziekanem Wydziału Zamiejscowego UZ, prof. Marianem Miłkiem.
 

Organizatorem wizyty był Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak.

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT