Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

STREFA OFFelia 2016

9 maja 2016 r.

 

W imieniu studentów Animacji Kultury Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Koła Naukowego „ReAnimacja” mamy przyjemność poinformować o ponownej edycji, nagrodzonej ostatnio Laurem Naukowca, STREFY OFFelia, która odbędzie się 1 czerwca 2016 r. od godziny 18.00 w Zakładzie Animacji Kultury i Andragogiki UZ – „Mrowisko” (budynek A27 przy Al. Wojska Polskiego 86).


Wstęp na wszystkie prezentacje będzie wolny, a do 18 maja br. przyjmowane są zgłoszenia osób i grup studenckich chętnych do zaprezentowania swojej twórczości w ramach STREFY OFFelia 2016. Więcej szczegółowych informacji odnaleźć można na oficjalnej stronie przedsięwzięcia: www.strefa-offelia.pl
 

STREFA OFFelia jest autorskim, corocznym projektem studentów Animacji Kultury UZ, stanowiącym unikalną okazję do zaprezentowania szeroko rozumianej twórczości studenckiej mieszkańcom Zielonej Góry i okolic. Jest projektem kulturalno-naukowym, którego celem jest prezentacja twórczych, studenckich działań teatralnych, parateatralnych, tanecznych, taneczno-teatralnych, muzycznych, fotograficznych i malarskich.

 

 Fot. Paweł Urbaniak (Koło Naukowe „reAnimacja”)

 

STREFA OFFelia 01.JPG STREFA OFFelia 03.JPG STREFA OFFelia 04.JPG
STREFA OFFelia 07.JPG STREFA OFFelia 14.JPG STREFA OFFelia 15.JPG
STREFA OFFelia 16.JPG STREFA OFFelia 28.JPG STREFA OFFelia 29.JPG
STREFA OFFelia 31.JPG STREFA OFFelia 34.JPG STREFA OFFelia 35.JPG
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT