Studenci Instytutu Muzyki UZ nagrali cover piosenki Michaela Jacksona

30 maja 2020 r.
 

Mimo panującej pandemii i zdalnie przeprowadzanych zajęć, studenci Instytutu Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego nie próżnują. Z dumą prezentujemy cover piosenki Micheala Jacksona „Heal the World”. Można go posłuchać tutajhttps://www.youtube.com/watch?v=q6ir5HwUL_s

 

Wyk 1.jpg

Na pomysł wpadli studenci Instytutu Muzyki UZ wraz z  Pauliną Gołębiowską, asystentką na kierunku jazz i muzyka estradowa, która prowadzi z nimi warsztat wokalno-jazzowy. Ten projekt - mówią - pokazuje, że możemy się jednoczyć, wspierać, wspólnie muzykować nie wychodząc ze swoich domów. Mamy nadzieję, że wideo naszych studentów przypadnie Wam do gustu.


Szczególne podziękowania należą się:

Kacprowi Kolado - arr./mix/mastering,

Mariuszowi Smolińskiemu – mastering,

Eli Samosiuk – wideo,

Paulinie Gołębiowskiej - przygotowanie wokalistów/wsparcie artystyczne.
 

Wyk 2.jpg

Studenci Instytutu Muzyki pozdrawiają wykładowców, studentów, wszystkich pracowników UZ. Jednocześnie zapraszają maturzystów do artystycznej współpracy i udziału w tegorocznej rekrutacji na UZ.


W nagraniu udział wzięli: Maja Kaczyńska, Magdalena Kozinoga, Sawa Bańka, Natalia Zielonka, Martyna Białko, Iga Kałążna, Katarzyna Młynarczyk, Karolina Ambroziak, Alicja Sroka, Klaudia Nowak, Katarzyna Kołda, Ela Samosiuk, Ania Kurowska z bratanicą Alicją, Bartek Deryło i Kacper Kolado.
 

Wyk 4.jpg

Serdecznie gratulujemy pomysłu i świetnego wykonania. :)
 

Wyk 5.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT