Student UZ w TOP 10 w konkursie „Santander Challenge – Zaprojektuj Trofeum”

F1.jpg

 

Bartosz Boguniewicz – student III roku fizyki (specjalność: fizyka komputerowa) znajduje się w 10 najlepszych autorów projektu w konkursie „Santander Challenge – Zaprojektuj Trofeum” w ramach Santander Universidades. Celem konkursu jest zaprojektowanie oficjalnego Trofeum F1, które będzie wręczone zwycięzcom Grand Prix Wielkiej Brytanii i Niemiec. Jeszcze do 14 maja 2014 r.  można przedstawiać swoje projekty i głosować na przesłane propozycje na stronie::

 

Głosujmy na Bartosza na stronie::

 

Laureat konkursu otrzyma nagrodę, którą jest wycieczka dla dwóch osób na Grand Prix Wielkiej Brytanii. Nagroda obejmuje również dwa uprzywilejowane bilety na imprezę. W przypadku, gdy zwycięzcą konkursu będzie klient banku (w przypadku Polski - Banku Zachodniego WBK), otrzyma on bilety do Paddock Club, najbardziej ekskluzywnej części trybun położonej bardzo blisko garaży teamów. Drugą i trzecią nagrodą będzie odpowiednio kask F1 oraz para rękawic i butów kierowców Scuderia Ferrari lub McLaren Mercedes do wyboru przez laureata.

 

Bank Santander jest oficjalnym sponsorem kierowców Scuderia Ferrari i McLaren Mercedes. Jest również głównym sponsorem Grand Prix Wielkiej Brytanii i Niemiec, a także jest obecny na Grand Prix Hiszpanii, Brazylii i Włoch.

 

 

Santander.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT