Symbol Synergii Nauki i Biznesu 2019 dla CEO

26 listopada 2019 r.

Grech z certyfikatem.jpg

Prezes Radosław Grech z certyfikatem. Fot. Archiwum CEO.

Decyzją Kapituły Programu Symbol tytuł "Symbol Synergii Nauki i Biznesu 2019” trafił do Centrum Energetyki Odnawialnej w Sulechowie. Nagrodę odebrał osobiście prezes Centrum Energetyki Odnawialnej Radosław Grech podczas uroczystej Gali Finałowej programu Symbol 2019, która odbyła się 22 listopada br. w Katowicach.


„Symbole” są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. Honorują firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży oraz wyróżniające się jakością zarządzania i działania. Celem programu jest także umożliwienie zaawansowanej formy promocji firm, a także instytucji z różnych gałęzi gospodarki i sfery społecznej przez pokazanie na forum ogólnopolskim ich osiągnięć i perspektyw w największych oraz najpoważniejszych w Polsce dziennikach: „Rzeczpospolitej” i „Dzienniku Gazecie Prawnej”.


Symbol to ogólnopolski medialny program promocyjny prowadzony od 9 lat przez redakcję „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”.


Serdecznie gratulujemy CEO otrzymanej nagrody
 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT