A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Szczypiorniści walczą o pierwsze punkty w sezonie 2019/2020

24 września 2019 r.

Falstartem zakończył się pierwszy pojedynek szczypiornistów w sezonie 2019/20. Pierwszoligowy PKM Zachód AZS UZ w wyjazdowym spotkaniu uległ ekipie WKS Grunwald Poznań 26:27 (11:18). Czwartkowe spotkanie, rozegrane przed własną publicznością ma wyrównać bilans wygranych i przegranych spotkań.

Zwycięstwo za trzy punkty nie będzie łatwą sprawą. Do Zielonej Góry przyjeżdża MKS Wieluń, który w meczu 1. kolejki pewnie pokonał beniaminka z Obornik Śląskich 38:26. Zielonogórzanie są niezadowoleni z rezultatu ostatniego meczu. Bardzo słaba pierwsza odsłona z drużyną ze stolicy Wielkopolski nie pozwoliła na zwycięstwo, mimo koncertowej gry w ostatnich dwudziestu minutach. Własna hala i publiczność ma pomóc w zdobyciu pierwszych punktów w tym sezonie.

PKM Zachód AZS UZ – MKS Wieluń

czwartek, 26.09.2019r. – g. 19:00

hala UZ, ul. prof. Z. Szafrana 6

Bilety:

ulgowe: 5,00 zł (uczniowie, studenci, renciści i emeryci po okazaniu legitymacji),

normalne: 10,00 zł (pozostałe osoby).

Bilety można zakupić w kasie 45 minut przed rozpoczęciem spotkania. Ilość miejsc ograniczona!

Zadanie współfinansowane ze środków miasta Zielona Góra.

D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT