Trwa przyjmowanie zgłoszeń do Nagród Naukowych POLITYKI

6 czerwca 2019 r.

 

Program-stypendialny-Nagrody-Naukowe-POLITYKI-2019.jpg

Dobiega końca przyjmowanie zgłoszeń od młodych naukowców w ramach 19. edycji programu stypendialnego pod nazwą Nagrody Naukowe POLITYKI.

 

Już tylko do niedzieli 16 czerwca 2019 r. na stronie www.polityka.pl/stypendia dostępny jest formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warunkiem przystąpienia do konkursu o 5 stypendiów po 15 tys. zł. Piętnastu finalistów poznamy na łamach POLITYKI w środę 18 września, zaś nazwiska pięciu stypendystów podczas uroczystości wręczenia Nagród w niedzielę 20 października.

 

Fundacja Tygodnika POLITYKA prowadzi akcję stypendialną skierowaną do młodych zdolnych ludzi nauki od 2001 roku. Celem programu jest promocja nauki i eksponowanie naukowców, którzy są w awangardzie myśli, badań, intelektualnych poszukiwań, popularyzowanie tego, co robią i ich samych, jako wzorców kariery zawodowej.


W ciągu osiemnastu lat trwania akcji dzięki pomocy partnerów finansowych oraz czytelników tygodnika POLITYKA, którzy wpłacali na akcję 1% podatku, Fundacja wsparła 302 naukowców z różnych dziedzin nauki kwotą blisko 6 mln 400 tys. zł.

 

Regulamin, składy kapituł oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie::

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT