Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Uniwersytet Zielonogórski na Targach Edukacyjnych ABSOLWENT w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze.

 

2 marca 2017 r.

 

LOGO_POZIOM_ABSOLWENT 2017.jpg


 

 

Zapraszamy do odwiedzania XV edycji Targów Edukacyjnych ABSOLWENT 2017, imprezy z roku na rok zyskującej coraz większą renomę, na stałe wpisanej w kalendarz targowy branży edukacyjnej.  Targi w bieżącym roku odbędą się w miastach:

* w dniach 7-8 marca 2017 r. w Gorzowie Wielkopolskim w hali OSiR (dawna AWF)  przy ul. Słowiańskiej 10;


*  w dniach 14-15 marca 2017 r. w Zielonej Górze w hali Gimnazjum nr 2 przy ul. Świętych Cyryla i Metodego 9.
 

Uniwersytet Zielonogórski zaprasza do swoich stosik zarówno do Gorzowa Wielkopolskiego, jak i do Zielonej Góry. Na kandydatów czekać będą warsztaty i pokazy przygotowane przez nasze wydziały oraz szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na studia.

 

 

Targi Edukacyjne ABSOLWENT  to wydarzenie mające na celu zapoznanie maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów z ofertą edukacyjną oraz z możliwościami dalszego kształcenia i rozwoju, a także pomóc w wejściu na ścieżkę kariery zawodowej.
Swoje propozycje zaprezentuje w każdej z edycji ponad 80 wystawców.

 

Targi co roku odwiedzają tłumy maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów oraz studentów. Szeroka oferta kształcenia na różnych szczeblach zachęca do przyjścia na imprezę. Poprzednią edycję odwiedziło około 10.000 osób !!! Uczniowie odwiedzają targi w grupach zorganizowanych z wychowawcami wg ustalonego harmonogramu, co zapewnia komfort pracy wystawcom i systematyczny przepływ zwiedzających.

Wstęp na imprezę będzie dla wszystkich zwiedzających bezpłatny.
 

Targi czynne będą w godzinach od 9.00 do 14.00.  


Targi ABSOLWENT to nie tylko bogata oferta edukacyjna. To również możliwość znalezienia możliwości rozwoju osobistego, rozwijania talentów i zainteresowań oraz spędzania wolnego czasu, dlatego podczas tegorocznej edycji targów, podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się HAPPENING ABSOLWENT 2017. Program obejmować będzie pokazy umiejętności zawodowych, interaktywnych doświadczeń, występy grup tanecznych i muzycznych, pokazy sportowe: sporty walki, joga, fitness, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, masażu, makijażu oraz wiele innych. W trakcie happeningu prezentują się studenci uczelni, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych,  słuchacze placówek policealnych, uczniowie szkół artystycznych oraz sportowcy.


Więcej informacji na:
www.absolwent.targi.pl


Zapraszamy również na nasz fanpage na Facebook:
www.facebook.com/targi.absolwent

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT