VI Międzynarodowe Akademickie Mistrzostwa w Płukaniu Złota na UZ

29 kwietnia 2019 r.

 

plakat VI_AM wersja polska.jpg

 

To już VI edycja Międzynarodowych Akademickich Mistrzostw w Płukaniu Złota…

 

 

Szanowni studenci i pracownicy uczelni wyższych,

Zapraszamy wszystkich chętnych: zarówno pracowników, studentów uczelni, jak i osoby nie związane z naszym uniwersytetem, a także całe rodziny,  do wzięcia udziału w VI Międzynarodowych Akademickich Mistrzostwach w Płukaniu Złota, których organizatorem jest Zielonogórskie Akademickie Bractwo Płukaczy Aurum (ZABKA) działające na Wydziale Mechanicznym UZ pod opieką dr. Dariusza Michalskiego.


Zawody odbędą się na Uniwersytecie Zielonogórskim w pobliżu Wydziału Matematyki, Informatyki i Ekonometrii (Kampus A, bud. A-29) w dniach 11-12 maja 2019 r.


Zawody w płukaniu złota są świetną zabawą, a tradycyjnie - udział w nich jest bezpłatny. Nie martwcie się, jeśli nie wiecie jak to się robi. Nauczymy Was tuż przed rozpoczęciem zawodów. Uczestnicz i reprezentuj swój uniwersytet, wydział, kraj. Złoto, które znajdziesz staje się Twoją własnością, więc możesz zabrać je ze sobą do domu.


Jest to dobry czas by studenci mogli rywalizować z pracownikami, by każdy student mógł poznać swojego Dziekana. Zawody to też nawiązywanie znajomości i kontaktów ze studentami i pracownikami uczelni z innych krajów. Nie zmarnuj takiej okazji!


Na miejscu będą też inne konkursy, w których możesz wziąć udział i wygrać  atrakcyjne nagrody.
Nie wahaj się i zarejestruj się online: https://goo.gl/forms/lCuo0Es7b7pKPZLY2
 

Masz pytania?
Napisz na maila do opiekuna Zielonogórskiego Akademickiego Bractwa Kopaczy Aurum:
Dariusz Michalski
d.michalski@ibem.uz.zgora.pl

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT