VII ogólnopolski konkurs dla kół naukowych STRuNa 2017

ilustracja do wykorzystania 1.jpg

12 października 2017 r.

 


Tylko do godz. 18.00 w środę 18 października  br. koła naukowe mogą przesyłać zgłoszenia do siódmej edycji ogólnopolskiego konkursu projektów naukowych STRuNa, w którym nagradzane są projekty i działania zrealizowane w całości lub w istotnej części między 1 października 2016 r. a 30 września 2017 r. Do każdej z pięciu kategorii konkursowych (projekt roku, konferencja roku, wyprawa roku, koło naukowe roku i opiekun naukowy roku) należy aplikować poprzez formularze dostępne na stronie http://struna.edu.pl/najlepsze-w-2017.html

 


Od tego roku konkurs ma zmienioną formułę, prestiżową oprawę i nowych sponsorów, dzięki czemu znalazł się wśród najważniejszych cyklicznych wydarzeń adresowanych do młodych naukowców. Obecnie konkurs składa się z dwóch etapów: eliminacji, do których przystępuje się poprzez wypełnienie formularza dostępnego na wspomnianej już stronie: http://struna.edu.pl/najlepsze-w-2017.html oraz finałów  czyli zwięzłych wystąpień przedstawicieli kół przed jury (jest możliwość wykorzystania prezentacji i rekwizytów).

 


Autorzy 40 najlepszych zgłoszeń zostaną zaproszeni na finały konkursu, które odbędą się 18 listopada br. w Warszawie podczas kongresu IKONA2017. Gala wręczenia nagród odbędzie się 19 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie.

 


Na laureatów czekają statuetki, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz upominki od organizatorów i partnerów konkursu.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT