Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

VIII Dni Języków Obcych na UZ

29 listopada 2022 r.

 

DJO 8.jpg

W ramach ósmej już edycji Dni Języków Obcych na Uniwersytecie Zielonogórskim, w dniach 5 i 6 grudnia br. odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa Nadmiar, przesyt, transgresja, która została objęta honorowym patronatem JM Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego prof. dr. hab. Wojciecha Strzyżewskiego.


Będzie mieć ona formę hybrydową: stacjonarnie uczestnicy spotkają się w sali wykładowej Biblioteki Uniwersyteckiej i online na platformie G Suite, dzięki usłudze Meet.


Organizatorami wydarzenia, podobnie jak w poprzednich latach, są Instytut Neofilologii oraz Instytut Filologii Germańskiej. W konferencji weźmie udział 27 uczestników reprezentujących polskie i włoskie ośrodki akademickie (uniwersytety z Genui, Padwy, Mediolanu, Neapolu i Kalabrii, Uniwersytet Zielonogórski, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Opolski, Akademię Muzyczną w Gdańsku, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Akademię Nauk Stosowanych w Pile), Stowarzyszenie Dante Alighieri we Wrocławiu, a także niezależny badacz z USA.


Obrady można śledzić na Meet (po zalogowaniu na konto Gmail) pod następującymi linkami

- w poniedziałek 5 grudnia: https://meet.google.com/ffu-ygbo-cni

- we wtorek 6 grudnia: https://meet.google.com/tag-efeh-jrw

 

Serdecznie zapraszamy!

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT