Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

W pogoni za wiedzą - projekt matematyczny dla studentów i uczniów

19 listopada 2015 r.


Koło Naukowe Laboratorium „Matematyczne” Paradoks z siedzibą na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego zapraszają studentów wszystkich wydziałów naszej uczelni oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych z Zielonej Góry i okolic do wzięcia udziału w projekcie „W pogoni za wiedzą”.

 

Projekt „W pogoni za wiedzą” finansowany jest w ramach środków przekazanych przez Klub Radnych Zielona Razem na podstawie porozumienia zawartego pomiędzy Miastem Zielona Góra a Uniwersytetem Zielonogórskim na działalność kół naukowych zarejestrowanych na Uniwersytecie Zielonogórskim.


Celem Projektu jest umożliwienie młodym ludziom nabycia nowej wiedzy i wykształtowania nowych kompetencji poza zajęciami obowiązkowymi (salą lekcyjną i wykładową) z tych obszarów matematyki, z którymi nie zawsze mają okazję zetknąć się podczas realizacji obowiązkowego programu nauczania.
 

Zgłoszenia udziału w projekcie przyjmowane są do 23 listopada br.

 

Spotkanie inauguracyjne odbędzie się w środę, 25 listopada br. o godz. 15.00 w bud. A-29 (Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii), ul. Prof. Z. Szafrana 4a, sala 207.
 

Szczegóły na stronie: http://www.lmp.wmie.uz.zgora.pl/

 

 

plakat_gry_paradoks2.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT