Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Własność intelektualna w innowacyjnej gospodarce - konferencja

27.10.2014 r.

 

Beznazwy-1.jpgMarszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Polak oraz JM Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego prof. dr hab. inż. Tadeusz Kuczyński zapraszają do udziału w konferencji Własność intelektualna w innowacyjnej gospodarce.

 

Na zaproszenie Marszałek Elżbiety Polak w konferencji weźmie udział również Prezes Urzędu Patentowego RP dr Alicja Adamczak.

 

Konferencja odbędzie się 7 listopada 2014 r. o godz. 9.00 w Hotelu Ruben w Zielonej Górze.

 

Spotkanie jest skierowane do:

- przedsiębiorców,

- naukowców,

- przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu,

- twórców rozwiązań innowacyjnych.


 

Dlaczego warto uczestniczyć w tym wydarzeniu?

Prelegenci konferencji to eksperci w dziedzinie ochrony własności intelektualnej oraz praktycy, którzy osiągnęli znaczne sukcesy w tej dziedzinie i chcą się podzielić swoimi doświadczeniami z lubuskimi przedsiębiorcami. Na spotkaniu przedstawione zostaną przydatne informacje dla innowatorów oraz potencjał lubuskich jednostek badawczo-rozwojowych w zakresie transferu nowoczesnych technologii skierowany do firm. Będzie można pozyskać wiedzę na temat możliwości wsparcia procesu patentowania oraz nabywania własności intelektualnych środkami Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020. Z pewnością warto uczestniczyć w tym spotkaniu, ze względu na możliwość nawiązania obiecujących kontaktów. Spotkanie organizowane jest we współpracy Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego z Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 

Bardzo prosimy o niezwłoczne potwierdzenie Państwa udziału w spotkaniach na e-mail innowacje@lubuskie.pl lub tel. 68 45 65 463

 

Program konferencji::

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT