Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

"Wiedza-najlepsza z supermocy"- na wykład zaprasza Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Zielona Góra

 

 

15 lutego 2015 r.

 

Wykład - AEGEE.jpg

Europejskie Forum Studentów AEGEE Zielona Góra organizuje kolejny wykład otwarty w ramach projektu Wiedza- najlepsza z supermocy.


Gościem trzeciego już spotkania będzie Dawid Stanulonis- trener, coach, który omówi m.in. zagadnienia z zakresu techniki perswazji, komunikacji interpersonalnej, asertywności. 

 

 

Wykład odbędzie się w środę, 24 lutego 2016 r., o godz. 17.00 w Auli Uniwersyteckiej, przy ul. Podgórnej 50 (bud. A-3).

 

 

Wiedza- najlepsza z supermocy to projekt Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Zielona Góra, w ramach którego realizowane są cykliczne wykłady otwarte, odbywające się na Uniwersytecie Zielonogórskim.

 

Jest to wyjątkowa oferta skierowana do studentów wszystkich lat studiów i wszystkich wydziałów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych  a także mieszkańców Zielonej Góry. Na comiesięcznych zebraniach pojawią się przedstawiciele instytucji, stowarzyszeń oraz organizacji czy też osoby prywatne, które w istotny sposób przyczyniają się do rozwoju miasta, a także regionu.


Wykłady otwarte mają na celu popularyzację wśród młodzieży w łatwo przyswajalnej formie interesujących zagadnień naukowych.  Mogą one stanowić doskonałe uzupełnienie zajęć objętych programem nauczania. Spotkania dają też możliwość uzupełnienia i poszerzenia zainteresowań w zakresie wielu dziedzin nauki,  m.in. astronomii, geografii, ekonomii, historii, matematyki i wielu innych. 

Jest to inicjatywa mająca zachęcić młode pokolenie do ciągłego, wielowymiarowego rozwoju.


Tematyka wykładów została tak dobrana, aby była przydatna młodzieży zarówno podczas wkraczania na drogę zawodową, jak i w momencie podejmowania decyzji o wyborze kierunku kształcenia. Uczestnictwo w wykładzie daje uczniom szkół średnich szansę zapoznania się z Uniwersytetem Zielonogórskim oraz jego kadrą, a także ofertą edukacyjną. Wykłady otwarte mogą stanowić dla mieszkańców miasta ciekawą formę spędzania wolnego czasu,  bogata tematycznie oferta spotkań sprawia, że każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT