Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Wielkie święto futsalu w Zielonej Górze!

5 stycznia 2015 r.

 

plakat_2WOSP.jpg

 

 

Ledwie rozpoczął się 2016 rok, a Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego już przygotował nie lada gratkę dla kibiców halowej piłki nożnej na niedzielę,10 stycznia.

 

Godzina 16:00

POJEDYNEK PRZYJACIÓŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Na przeciw siebie staną zespoły: Reprezentacja Dzielnicy Nowe Miasto kontra Przyjaciele AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Drugą ekipę tworzyć będą znani sportowcy m.in. Lucjan Błaszczyk (tenis stołowy), Marcin Nitschke (snooker) czy Piotr Protasiewicz (żużel). W przerwie pojedynku odbędzie się licytacja koszulki z podpisami Reprezentantów Polski w piłce nożnej po meczu z Irlandią. Całość imprezy uświetnią rozmaite atrakcje oraz wizyta Bachusa.

 

Godzina 18:00

1/16 PUCHARU POLSKI W FUTSALU MĘŻCZYZN

Wisienką na torcie będzie wieczorne spotkanie drużyny futsalu z ekstraklasowym KS KGHM Euromaster Chrobrym Głogów. Mecz odbędzie się w ramach 1/16 Pucharu Polski. Warto nadmienić, iż w poprzednim etapie zawodnicy MOSiR-u AZS pokonali na własnym parkiecie pierwszoligowy zespół z Komprachcic 7:5. Niedzielne spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco bowiem w drużynie przeciwnej grają byli zawodnicy biało-zielonych: Kacper Konopacki i Adrian Niedźwiedzki.

 

Mecze odbędą się w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Profesora Szafrana 6.
Wstęp wolny.

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT