Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Wirtualna wystawa końcoworoczna

26 czerwca 2020 r. 

Wystawa końcoworoczna wł..jpg

Dzisiaj, w piątek 26 czerwca 2020 r. o godz. 12.00 zostanie otwarta – po raz pierwszy on-line – wystawa końcoworoczna studentów Instytutu Sztuk Wizualnych UZ. Jest ona podsumowaniem pracy artystyczno- dydaktycznej kończącego się  roku akademickiego2019/2020.

 

Był nietypowy. W letnim semestrze doszło do nieplanowanej wcześniej zmiany sposobu nauczania. Nauczyciele akademiccy i studenci przeszli na pracę zdalną. Jej efekty prezentuje wystawa, na którą zapraszają prorektor ds. studenckich, a jednocześnie rektor-elekt prof. Wojciech Strzyżewski i dyrektor Instytutu Sztuk Wizualnych UZ prof. Paulina Komorowska-Birger, 
vide http://www.isw.uz.zgora.pl/index.php/pracownie/1365-wystawa-koncoworoczna-isw-2020
 

Na wystawie zobaczymy efekty pracy studentów, działających w 31 pracowniach. Poczynając od pracowni malarstwa, przez pracownię rysunku i intermediów, pracownię rysunku anatomicznego, pracownię rzeźby i kształtowania przestrzeni, pracownie fotografii, pracownię grafiki – litografii, pracownię grafiki – sitodruku, pracownię grafiki – grafiki cyfrowej, pracownię grafiki – druku wklęsłego i wypukłego, pracownię grafiki – plakatu i ilustracji, pracownię grafiki – wydawnictw i publikacji cyfrowych, pracownię projektowania graficznego, pracownię projektowania mebli i wnętrz, pracownię projektowania wystaw i wnętrz, pracownię działań i projektów artystycznych, pracownię działań per formatywnych i multimedialnych, pracownię szkła artystycznego, pracownię historii i teorii sztuki, pracownię projektowania architektury wnętrz, pracownię animowanych form filmowych, pracownię grafiki – podstaw projektowania, pracownię grafiki – liternictwa i typografii, pracownię projektowania stron i publikacji cyfrowych po podstawy multimediów i technik przetwarzania obrazu oraz podstawy projektowania terenów zielonych  i elementów ekoprojektowania.

 

Zapraszamy do oglądania wystawy.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT