Świąteczny mecz piłki ręcznej na UZ!

11 grudna 2014 r.

 

plakat_azs.jpg

 

 

Już w najbliższą sobotę, 13 grudnia odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie I rundy rozgrywek piłki ręcznej mężczyzn. Do Zielonej Góry przyjedzie liderująca w tabeli PE Gwardia Opole. To kolejny pojedynek przyprawiający o ciarki i wysokie amplitudy ciśnienia.

Poza parkietowymi emocjami, które zapewnią nam zawodnicy zobaczymy wiele różnorakich atrakcji. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia organizatorzy zdecydowali się znieść bilety. W tym dniu wstęp na mecz będzie wolny!

W zamian za to zostanie zorganizowana zbiórkę żywności dla najuboższych rodzin. Przy wejściu na halę będzie można składać paczki oraz produkty długoterminowe, np. makaron, mąka, cukier, konserwy, ryż, olej czy kasza.

Każdy, kto zdecyduje się na ten szlachetny gest otrzyma kupon, który w przerwie meczu weźmie udział w losowaniu nagród. Zwycięzców będzie z pewnością sporo! Organizatorzy przygotowali ciekawe fanty: śpiwory, słuchawki, koszulki, skakanki, smycze i wiele, wiele innych.

Przerwy dla trenerów również nie będą przyprawiały o chwilę ciszy. W pauzach będziemy oglądać interesujące występy artystyczne. Ponadto na trybunach pojawi się Święty Mikołaj. On również osłodzi Wam życie, wręczając łakocie.

To wszystko będzie się działo już w najbliższą sobotę! Nie ma na co czekać. Już teraz zarezerwujcie sobie termin i stawcie się o godzinie 19:00 w hali UZ, przy ul. Profesora Szafrana 6. Liczymy na Ciebie!

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT