Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Wykład inaugurujący współpracę z firmą GlobalLogic na UZ

1 grudnia 2022 r.

 

FB_post_prelekcja.png

Zapraszamy we wtorek, 6 grudnia 2022 o godz. 11:00 w sali 115 A-2 Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego, na wydarzenie realizowane w partnerstwie z firmą GlobalLogic.

Spotkanie swoim udziałem uświetnią przedstawiciele władz uczelni oraz wydziału – prorektor ds. ds. Rozwoju i Finansów dr hab. inż. Andrzej Pieczyński, prof. UZ i dziekan Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki – prof. dr hab. inż. Andrzej Obuchowicz oraz kierownik oddziału zielonogórskiego firmy GlobalLogic – Adam Hrybacz.

 

W programie wydarzenia – wykład inaugurujący współpracę z firmą GlobalLogic, zatytułowany „Embedded runs the world” oraz możliwość praktycznego zapoznania się z rozwiązaniami:

  • koncepcja i realizacja zdalnego dostępu między statkiem a brzegiem, które umożliwia niezwykle wydajny transfer danych (bez ograniczeń pojemności satelity na pokładzie statku lub aplikacji do monitorowania i rejestrowania danych z urządzeń pokładowych),
     
  • rozwiązanie Autodocker wraz z oprogramowaniem umożliwiającym wykonanie, przy użyciu aparatu cyfrowego, manewru dokowania pojazdu do naczepy w sposób automatyczny.

 

Spotkanie to dobra okazja do poszerzenia wiedzy, poznania najlepszych praktyk oraz zdobycia cennej wiedzy i branżowego know-how. 

 

Pytania w sprawie wydarzenia można kierować do dr inż. Anny Pławiak-Mownej na adres a.mowna@issi.uz.zgora.pl

 

 

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT