Wykład prof. Dariusza Rosatiego na UZ

prof. Dariusz Rosati.jpg

14 czerwca 2016 r. 

 

 

Wydział Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Narodowy Bank Polski zapraszają na wykład otwarty pt. Budżet strefy euro, który wygłosi prof. dr hab. Dariusz Rosati. Wykład odbędzie się w najbliższy piątek, to jest 17 czerwca 2016 r. o godz. 11.00 w Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego, przy ul. Podgórnej 50. Odbędzie się on podczas zakończenia VII edycji studiów podyplomowych Mechanizmy funkcjonowania strefy euro. Dotychczas podczas kolejnych edycji studiów podyplomowych wykłady otwarte na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UZ wygłosili: prof. Marek Belka,  prof. Witold Koziński, prof. Grzegorz Kołodko, prof. Kazimierz Perechuda, prof. Jan Jeżak,  prof. Dariusz Zarzecki, prof. Jarosław Kundera, prof. Eryk Łon.

 


Mechanizmy funkcjonowania strefy euro to studia podyplomowe organizowane w 17 ośrodkach akademickich w kraju. Do tej pory w całej Polsce ukończyło je prawie 5 500 osób w Zielonej Górze 422 osoby. Absolwenci zielonogórskiej edycji to pracownicy różnych szczebli administracji państwowej i samorządowej, sektora finansowo-bankowego, przedsiębiorcy funkcjonujący w sferze biznesu, dziennikarze, pracownicy naukowi (ze stopniem naukowym doktora i doktora habilitowanego), pracownicy organizacji pozarządowych zaangażowani w rozwój edukacji ekonomicznej, nauczyciele przedmiotów ekonomicznych, politycy oraz studenci.

 


W 2014 r. studia prowadzone na Uniwersytecie Zielonogórskim zostały wyróżnione statuetką EuroSymbol Nowoczesnego Kształcenia 2014 przez Monitor Rynkowy, dodatek do Dziennika Gazeta Prawna oraz Monitor Biznesu, który jest dodatkiem do Rzeczpospolitej.

 


VII edycja studiów podyplomowych Mechanizmy funkcjonowania strefy euro jest jednocześnie ich ostatnią edycją.

 

 

Serdecznie zapraszamy na wykład.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT