Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Wystawa Końcoworoczna prac studentów Instytutu Sztuk Wizualnych

26.06.2014 r.

 

Instytut Sztuk Wizualnych Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Wiśniowej 10, zaprasza 27 czerwca 2014 r., o godz. 12.00 na otwarcie KOŃCOWOROCZNEJ WYSTAWY PRAC STUDENTÓW Instytutu Sztuk Wizualnych. Wystawę można będzie oglądać do 29 czerwca.

 

Organizowana tradycyjnie w czerwcu wystawa prac plastycznych studentów ISW to jedyne tak obszerne i spektakularne wydarzenie, kiedy w jednym miejscu można zobaczyć całoroczne efekty działań studentów i pedagogów. W siedzibie Wydziału Artystycznego przy ul. Wiśniowej 10 zaprezentuje swoje realizacje blisko 25 pracowni artystycznych z dziedziny: malarstwa, rysunku, grafiki warsztatowej, intermediów, projektowania graficznego, architektury wnętrz, projektowania mebla, wystaw, rzeźby, szkła artystycznego, fotografii i multimediów oraz warsztatów artystycznych. Wielość dyscyplin, używanych przez studentów mediów i swoboda, z jaką się nimi posługują, może potwierdzać wartość oferowanych w Instytucie kierunków i efektywność metod kształcenia.

           
Instytut Sztuk Wizualnych kształci obecnie około 180 studentów na czterech kierunkach: dwustopniowej edukacji artystycznej i malarstwie oraz jednostopniowej grafice i architekturze wnętrz. Studia kończą się dyplomem, składającym się z wystawy prac artystycznych realizowanych w pracowni dyplomowej oraz pracą teoretyczną. 

           
Zapraszamy gorąco do obejrzenia tegorocznej – już 23. w dorobku Instytutu – Wystawy Końcoworocznej!

 

 

WYSTAWA końcoworoczna.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT