Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

XII edycja Konferencji Naukowej Konstrukcje Zespolone

25 listopada 2020 r.

baner KZ 2020 - 120x80 - OK - 26 listopad 2020.JPG

W dniach 26-27 listopada br. na Uniwersytecie Zielonogórskim odbędzie się XII edycja Konferencji Naukowej Konstrukcje Zespolone (w trybie zdalnym).

Organizatorem konferencji jest Instytut Budownictwa Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska UZ. Współorganizatorami: Komisja Nauki Zielonogórskiego Oddziału PZITB i Zielonogórski Oddział PZITB.

 

Na konferencję zaprezentowanych zostanie siedemnaście referatów, w tym trzy referaty problemowe. Referaty problemowe dotyczą tematyki współpracy dźwigarów stalowych z płytami prefabrykowanymi, nowych materiałów i technologii w mostach zespolonych stalowo betonowych i konstrukcji hybrydowych typu kompozyt RFP - beton. Referaty ogólne dotyczą zakresu teorii konstrukcji zespolonych, badań doświadczalnych, a także diagnostyki, wzmocnień, nowych technologii i realizacji.

 

W konferencji wezmą udział pracownicy naukowi uczelni, projektanci i wykonawcy konstrukcji zespolonych oraz studenci wydziału ze specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie.

 

 

 

Patronat nad konferencją objęli: Przewodniczący Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN i Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego, Prezydent Miasta Zielona Góra i Polskie Towarzystwa Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej.
 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT