Zagraj z nami w "oczko” - 21 urodziny Akademickiego Radia Index

29 marca 2019 r.

 

Urodziny Radia Index.jpg

 

Kolejne urodziny akademickiej rozgłośni radiowej Uniwersytetu Zielonogórskiego. Radio Index w poprzednim roku świętowało dwie dekady nadawania na 96fm.  W sobotę, 30 marca zespół redakcyjny, zaprasza wszystkich zielonogórzan na wyjątkowe wydarzenie. Jubilat oficjalnie obchodzi swoje urodziny w „prima aprilis”, jednak zdecydowano, że świętowanie rozpocznie się dzień wcześniej na zielonogórskim deptaku. Tuż obok siedziby redakcji, powstanie scena, a na niej fantastyczne koncerty na żywo. Tak jak na antenie 96 fm - tak i na scenie nie może zabraknąć doskonałej muzyki.


W tym roku postawiliśmy na lokalne zespoły i wokalistów. Kultura w Zielonej Górze to nie tylko spektakle teatralne czy kabarety. W naszym mieście jest dużo utalentowanych osób, które tworzą własne teksty i muzykę. I w tym roku, właśnie po takich artystów sięgamymówi Kaja Rostkowska- Biszczanik – z-ca redaktora naczelnego.


Nie ma dobrej imprezy bez obficie zastawionego stołu. Dlatego też, nieopodal sceny zaparkują food trucki.

Gusta kulinarne są różnorodne. Strefa gastronomiczna zaoferuje potrawy i słodkie i na ostro. Przyjadą do nas specjaliści nie tylko z naszego województwa. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Od popularnych burgerów po naturalne lody i europejskie przysmaki powiedział Marcin Fijałkowski – z dział marketingu.


Początek wydarzenia w sobotę, 30 marca br., o godz. 13.00 przy al. Niepodległości 13 w Zielonej Górze.


 

Najlepsze urodziny to takie - na których goście bawią się wspólnie z jubilatem. Nie siedź przed telewizorem. Zabierz rodzinę, przyjaciół, znajomych i przyjdź na zielonogórski deptak. Ożywiajmy starówkę. Spędźmy razem te wyjątkowe chwile – zaprasza redakcja Akademickiego Radia Index 96fm.

 

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1319735198151276/

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT