Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zapraszamy do uczestnictwa w Panelu Badań Społecznych!

15 lutego 2016 r.

 

Zakład Stosunków Międzygrupowych na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego uruchomił Panel Badań Społecznych, czyli bazę osób (nie tylko studentów) chętnych do udziału w  serii internetowych badań psychologicznych. Wszystkie badania, do których zapraszani będą uczestnicy panelu, będą to projekty, które wynikają z chęci zrozumienia mechanizmów kierujących życiem społeczeństw i jednostek. Organizatorom zależy na zgromadzeniu dużej liczby osób, a w szczególności studentów z różnych uczelni.


Udział we wszystkich badaniach jest dobrowolny i będzie go można przerwać w każdej chwili, a wśród uczestników badania rozlosowywane będą nagrody rzeczowe (np. czytniki e-booków lub bony do sklepów internetowych). Wszystkie badania w ramach panelu mają charakter anonimowy – analizujący dane badacze nie mają dostępu do adresów mailowych uczestników.


Celem projektu jest stworzenie bazy osób chętnych do udziału w badaniach psychologicznych. Aby dołączyć do Panelu Badań Społecznych, wystarczy zarejestrować się na stronie (klikając w link http://panel.psych.uw.edu.pl) i wziąć udział w badaniu wstępnym. Każdej internetowej ankiecie będzie towarzyszyło losowanie nagród.

 

Więcej informacji na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/panelbadan

 

panel_2016.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT