Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zapraszamy na mecz Lechii Zielona Góra ze Stalą Brzeg. Studenci mają wstęp wolny!

26 września 2019 r.

Lechia.jpg

 

Już w najbliższą niedzielę na stadionie przy ul. Sulechowskiej 37 rozegrany zostanie mecz piłki nożnej pomiędzy Lechią Zielona Góra a Stalą Brzeg. Z okazji inauguracji nowego roku akademickiego studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego, po okazaniu legitymacji studenckiej, wchodzą na ten mecz za darmo!Drużyna Lechii Zielona Góra jest beniaminkiem ligi, ale radzi sobie naprawdę dobrze. Gra efektywnie i efektownie, co jest zasługą prowadzenia zarówno szkółek młodzieżowych, jak i pierwszej, seniorskiej drużyny w oparciu o system gry przygotowany przez dyrektora sportowego, wielokrotnego reprezentanta Polski, a obecnie eksperta Canal + Macieja Murawskiego. Priorytetem szkoły jest wychowywanie kolejnych pokoleń piłkarskich talentów, wśród chłopców z Zielonej Góry i okolic, dlatego niemal cały skład jest reprezentacją najlepszych piłkarzy naszego regionu. Obecnie jest najwyżej notowaną w Polsce lubuską drużyną piłkarską.


Wśród zawodników drużyny znajdują się studenci naszego uniwersytetu. Już dziś o godz. 13:30 w Radiu Index opowiedzą o łączeniu piłki nożnej ze studiami: Karol Kubasiewicz  (student II roku  wychowania fizycznego) oraz Damian Stachurski (student I rok wychowania fizycznego). Obaj panowie są ważnymi postaciami w drużynie i graczami podstawowej jedenastki.


Mecz zostanie rozegrany w niedzielę, 29 września br., o godz. 14.00, na stadionie przy ul. Sulechowskiej 37.


Bilety na mecz można zdobyć na:
http://lechiazg.abilet.pl
oraz na stadionie przed meczem


+ 10 pierwszych osób, które w piątek 27.09 odda krew w Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze również otrzyma na miejscu, po oddaniu krwi, darmowy bilet.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT