Zapraszamy na mecz piłki ręcznej

20 lutego 2020 r.

Piła Ręczna.png

Dwie porażki na rozpoczęcie rundy rewanżowej nie były w planach pierwszoligowych szczypiornistów. Podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego chcą odrabiać straty i zacząć wygrywać. Najbliższy pojedynek już w sobotę!

 


Do Winnego Grodu przyjedzie beniaminek tegorocznych rozgrywek. SPR Bór Oborniki Śląskie mimo ostatniej pozycji w tabeli ligowej nie zamierza się poddać. Goście uzbierali na swoim koncie zaledwie cztery punkty, jednak wiele spotkań z udziałem tego zespołu ważyło się do ostatnich sekund. Nie inaczej było w pierwszej rundzie w Obornikach Śląskich, kiedy to ekipa PKM Zachód AZS UZ zwyciężyła 1 trafieniem.


Wydaje się, że szeregi biało-zielonych będą nareszcie kompletne. Do treningów powrócił już Bartosz Więdłocha, grać również mogą Maciej Należyty i Oskar Górecki. Sztab szkoleniowy ma do dyspozycji kilkunastu zawodników, z których wyłoni meczową 16-tkę.


Gospodarze zgromadzili do tej pory 13 punktów, co daje im ósmą lokatę. Dwa punkty więcej ma Olimp Grodków, a po piętach zielonogórskich żaków depcze Olimpia Piekary Śląskie. Czy AZS odnotuje pierwsze ligowe zwycięstwo w rundzie rewanżowej? O tym dowiemy się już w sobotę!


PKM Zachód AZS UZ - SPR Bór Oborniki Śląskie

sobota, 22.02.2020 r. - godzina 18:00,

hala UZ, ul. prof. Z. Szafrana 6.


Bilety:


ulgowe: 5,00 zł (uczniowie, studenci, renciści i emeryci po okazaniu legitymacji);

normalne: 10,00 zł (pozostałe osoby).


Wejściówki można zakupić w kasie 45 minut przed rozpoczęciem spotkania. Ilość miejsc ograniczona.


Serdecznie zapraszamy.
 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT